תקליטן לבת מצווה

תקליטן לבת מצווה

תקליטן מקצועי לבת מצווה

בת מצווה הפכה בשנים האחרונות לאירוע מפואר ושווה ערך לאירוע בר המצווה ושיש שיאמרו שכבר מזמן מדובר בהפקה מורכבת ומושקעת יותר שכן לבנות יש דרישות רבות באירועים הללו שלבנים אין.
במרבית המיקרים הפקות בת מצווה עברו ממסעדות אל אולמות אירועים או מועדוני נוער שמארחים אירועים שכאלו ואל בת מצווה כיום מגיעים לעתים מאות אורחים שונים בני כל הגילאים, רבים מהם משיכבת הגיל של החוגגת המאושרת, בני כיתתה או כל השיכבה שלה בבית הספר בליווי דודנים וקרובי משפחה צעירים נוספים.
בחירה מוצלחת של תקליטן לבת מצווה היא משימה קריטית להצלחה של אירוע שכזה שכן מדובר בקהל יעד צעיר ברובו ויש צורך בתקליטן שמבין את המוסיקה ששומעים בני הגילאים הללו ויכול להתאים את עצמו אליהם כמו גם לשלב זאת עם מוסיקה שתהיה נוחה גם לקהל האורחים המבוגר יותר באירוע.
די ג'יי אילון ישראל שימש בתור תקליטן לבת מצווה בעשרות אירועים שכאלו בשנים האחרונות ומעורה היטב בדרישות קהל היעד ונימצא עם אצבע על הדופק כל העת לגבי סוג המוסיקה החביבה עליהם ומי הזמרים או הלהקות המועדפים עליהם להשמעה.
מעבר לכך כמובן מנחה אילון ישראל את כלת השימחה לאורך כל האירוע ממוסיקת רקע בכניסת האורחים לאולם, דרך הצגה שלה במופע שירה או ריקוד עם צוות רקדניות מייצגים או אטרקציה כלשהי שבחרה בה (ויש לא מעט כאלו שיש להיות בעל הבנה בהם) וכמובן עד הזמנה של כולם לחגוג בריקודים כמובן.

כל הזכויות שמורות © איילון ישראל