תקליטן ליום הולדת

DSC_2401

 

DSC_2307

תקליטן ליום הולדת

חגיגות יום הולדת הפכו זה מכבר לאירוע הרבה יותר מושקע במיקרים רבים מאלו שהורגלנו אליהם בעבר.

רבים חוגגים כיום אירועי יום הולדת בבית פרטי משלהם, של אחד המכרים או של קרובי המשפחה, עם עשרות מוזמנים ואין זה קשור לגיל ספציפי, לעתים מדובר על מסיבת יום הולדת 60, לעתים 30 ובטח כשמדובר בגילאים כמו 16 וכדומה.

במיקרים רבים מסיבה שכזאת כבר לא מסתפקת במוסיקת רקע שכל כמה דקות מישהו בוחר להחליף בה את השיר ולשנות את האווירה או הקצב. נהוג יותר לשכור שירותי תקליטן ליום הולדת שכזה, מי שבקיא בתחום וגם בעל ניסיון בתקליטנות באירועי יום הולדת בסגנון שכזה.

די ג'יי אילון ישראל הינו בעל ניסיון רב בשירותי תקליטנות לכל סוגי האירועים מחתונות, דרך בר מצוות ועד ימי הולדת גדולים ומושקעים במיוחד.

אילון ישראל יתכנן עם חתן יום ההולדת או עם מי שמארגנים עבורו את האירוע בהפתעה אם סוג המוסיקה שתושמע באירוע באופן כללי (ים תיכוני, ישראלי, דרום אמריקאי, רוסי, להיטים עכשוויים וכו') וגם באופן פרטני אודות להקות או זמרים וזמרות שהוא אוהב לשמוע וגם יתאימו להשמעה באירוע שכזה.

הליווי המוסיקלי של האירוע הוא מתחילתו ועד סופו כך שלאורך כל הערב יש תקליטן יום הולדת המלווה את האירוע, עם בחירת שירים נכונה ומתאימה לחוגגים במקום כמו גם לחתן או כלת יום ההולדת עצמם.

כל הזכויות שמורות © איילון ישראל