שירותי מוסיקה

קריוקי

 

מפעיל קריוקי מקצועי

קריוקי כולל רשיון

תוכניות הריאליטי המוסיקליות שמככבות על המרקעים בשנים האחרונות החדירו את שיגעון הקריוקי חזק אל ביתם של מרבית הישראלים. תוכניות כמו כוכב נולד, לא נפסיק לשיר, אקס פקטור, הכוכב הבא, דה ווייס ואחרות הגבירו את המודעות הישראלית לשירה וכיום קשה לחשוב על אירוע שקריוקי אינו מתאים עבורו.

רבים הופכים ימי הולדת ביתיים, ימי נישואין, ערבי גיוס או שיחרור, ערבי גיבוש ואחרים לימים (בעיקר ערבים…) הרבה יותר משמחים ומהנים עבור כל המשתתפים בהם בזכות הוספת תקליטן קריוקי מקצועי לאותו הערב.

נוכחות של מפעיל קריוקי כולל רישיון באירוע שכזה מבטיח ציוד איכותי שיאפשר לכל אחד להישמע הכי טוב שניתן, מבחר גדול של שירים לועזיים, ישראלים ומיזרחיים, חוברות לבחירת השיר הבא וניהול סדר השירה בצורה נוחה ובעיקרון ערב מוצלח ולא כזה שתלוי במחשב הנייד או הטלוויזיה הביתית וחיבור "שכונתי" אליהם.

די ג'יי אילון ישראל מפעיל מזה שנים ערבי קריוקי כולל רשיון ומגיע עם מגוון נירחב ביותר של אופציות מוסיקליות לערב שכזה, כולל הכנה מראש לסוג מוסיקה על פי דרישת המארחים, במידת הצורך כמובן.

קריוקי הוא ערב שירה מהנה, ערב מגבש ומשעשע בו כולם נהנים מהשירה ובעיקר "זיופי השירה" של החברים וקרובי המשפחה שלהם. אילון ישראל מבטיח לעשות כל ערב שכזה להכי משמח שאפשר עבור כל הנוכחים.

על מנת לבדוק אפשרויות להזמנת אילו ישראל לערב הקריוקי שלכם אתם מוזמנים ליצור קשר ותכנן ערב חלומי עבורכם.

כל הזכויות שמורות © איילון ישראל