תקליטן בפאבים

תקליטן בפאבים

 

 

תקלוט בפאבים

תקליטן מקצועי בפאבים

בעלי פאבים רבים נוהגים היום עדיין כפי שנהגו בעלי פאבים בשנות התשעים ונוהגים להשמיע במקום מוסיקת רקע שאמורה להתאים לקהל היעד של הנוכחים במקום, מוסיקה מונוטונית שחוזרת על עצמה מדי יום שישי, מידי יום חמישי או מדי ערב בערב שוב ושוב, דבר שנחמד עבור המתארחים במקום לראשונה או אף בפעם השניה אך די ממצה את ההנאה מהמקום לאחר הפעמים הללו.

תקליטן בפאבים זהו הטרנד החם של השנים האחרונות בפאבים המובילים, מאלו הקטנים והנישתיים יותר, ועד אלו שנחשבים מגה פאבים המארחים מאות בליינים מדי ערב סוף השבוע.

תיקלוט בפאבים דורש חיבור אל בעלי המקום וקהל היעד של המקום והתאמת המוסיקה עבורם, כאשר אם מדובר ב"ליין קבוע" של התקליטן על בסיס יום מסויים בשבוע, הוא דואג לחדש את רשימת ההשמעה במהלך הערב, לשנות את סדר השמעת השירים ובעיקר לאפשר למבלים במקום להיות שותפים לחוויה עם בקשות מיוחדות במיקרים של הצעת נישואין מפתיעה, ברכה ו\או הקדשה של שיר לרגל יום הולדת או כל אירוע משמח אחר עבור החוגגים במקום.

די ג'יי אילון ישראל הינו בעל ניסיון רב שנים בתפקיד תקליטן בפאבים בעלי קהלי מבלים שונים ומתאים את עצמו בצור המיטבית לכל ערב שכזה עם רשימת שירים עדכנית ורעננה ובעיקר נוכחות פיזית במקום ברחבת התקליטן וניהול של כל האוויר הבמקום מתחילת הערב ועד סיומו.

כל הזכויות שמורות © איילון ישראל