השכרת ציוד הגברה

ציוד הגברה להשכרה

השכרת הגברה ותאורה

אירועים ומקומות בילוי רבים ניזקקים מעת לעת לציוד מקצועי על מנת לנהל ערב מהנה עם מוסיקה איכותית ברקע, גם אם ללא נוכחות של תקליטן באירוע עצמו.

השכרת הגברה ותאורה לאירועים שונים דוגמת חגיגת ימי הולדת ביתית, אירוע קונספט בפאב כלשהו או הפקה מיוחדת במועדון כזה או אחר, הם דבר המקובל בענף המוסיקה ודי ג'יי אילון ישראל עוסק בתחום זה לצד היותו תקליטן מוביל לאירועים וערבי קריוקי בצפון.

אילון ישראל מספק שירותי השכרת הגברה ותאורה וציוד מקצועי נילווה שמתאימים לתוכן האירוע ועל פי דרישת המארגנים, כמו גם מתן ייעוץ איזה ציוד נוסף כדאי עבורם לקחת או מה לקחת במקום מה, והכל על מנת להבטיח שהאירוע יהיה מוצלח עבור הלקוחות הללו.

בין מוצרי ההגברה והתאורה שמושכרים ניתן לציין רמקולים מקצועיים, מיקרופונים אלחוטיים, פנסים הכוללים אפקטים, תאורה מיוחדת כולל תאורת לייזר, מיקסרים משוכללים, מקרנים מסוגים שונים, ציוד לקריוקי, אביזרים ל"מסיבות" ועוד ציוד מקצועי רב האפשרי להשכרה על פי צרכי כל אירוע ואירוע.

הציוד ניתן להשכרה מיידית מהיום למחר והלכ תוך כדי שירות מקצועי ואמין ותקינות של המוצרים עצמם. ניתן להשכיר ציוד כזה או אחר בלקיחה עצמאית או לשכור שירות של השכרה והתקנה של הציוד בשטח האירוע על ידי אילון ישראל עצמו.

אם אתם מתכננים אירוע מיוחד, אם ניתקעתם בדקה ה90 עם ציוד פגום או אם אתם פשוט רוצים לשדרג אירוע קיים, צרו קשר עם אילון ישראל והיו בטוחים שתקבלו שירות מעולה ופתרון לצרכים שלכם באופן מהיר ומקצועי.

כל הזכויות שמורות © איילון ישראל